Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie pod żebrem, dziwne stolce i przeszywający ból pleców


Gość Aleksandra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra

Witam. Mam 28 lat. Od dłuższego czasu odczuwam kłucie pod lewym żebrem. Pojawia się ono nagle i zaraz zanika. Nie zauważyłam żeby było ono związane z czymś konkretnym ( spożyciem alkoholu lub zjedzeniem posiłku ). Oprócz wymienionego bólu odczuwam w tym samym miejscu jakby rwanie bądź ściskanie, jest to dziwne uczucie dlatego trudno mi jest je właściwie zobrazować. Moje stolce wyglądają także niepokojąco : są koloru jasnobrązowego, konsystencja jest luźniejsza lub zatwardzeniowa, wielokrotnie te dwie konsystencje wystepują w jednym stolcu, często także znajdują się w nim resztki niestrawionego pokarmu. Kilkakrotnie odczułam silny, przeszywający plecy ból ( na wysokości mostka ). Miewam również nudności oraz uczucie wzdęcia, napięcia w jamie brzusznej. W związku z powyższym miałam wykonane badania : gastroskopię - wykryto helicobacter ( wyleczony )* kolonoskopię - obraz jelita prawidłowy* usg - wszystkie narządy bez zmian, badania krwi w normie, aspat, alat, amylaza w normie. Dodam tylko, że w grudniu i styczniu miałam znacznie podwyższone ob - 40, które w lutym wróciło do normy. Ponieważ moje samopoczucie nie jest dobre proszę o radę, czy powinnam wykonywać dalsze badania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×