Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna Stefańska

Bóle podobne do ataków przed laparoskopią pecherzyka zółciowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna Stefańska
Czy bóle które mam na dzień dzisiejszy, a minął rok po laparoskopii usunięcia pęcherzyka żółciowego mogą być spowodowane jego barkiem.Czy powinnam iść do lekarza ponieważ odczuwam napady bólu , nagłe ,ostre i przypominają ataki jak przy pęcherzyku żółciowym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Ból zapewne nie jest związany z pęcherzykiem, gdyż już został rok temu usunięty. Jednak objawy przypominające zapalenie pęcherzyka żółciowego bez jego istnienia mogą sugerować np. kamice dróg żółciowych albo też może stan zapalny żołądka lub dwunastnicy, trzustki. Musi Pani z tym problemem udać się do lekarza. Może trzeba będzie wykonać badania krwi, moczu, USG jamy brzusznej lub nawet gastroskopię. O tym zadecyduje lekarz po badaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xenia
ja też jestem prawie rok po usunięciu pęcherzyka, i mam również takie ataki, byłam u lekarza i wykonałam wszystkie badania i usg. Wszystkie wyniki badań są znakomite, usłyszałam od lekarza, że to się zdarza,że niektórzy pacjęci odczuwają takie same bóle po zabiegu jak i przed, i nie ma zagrożenia życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosia
nic się nie dzieje bez przyczyny. Po prostu w pani przypadku tej przyczyny lekarz nie wykrył. Ja też miałam robione badania i wszystko było okey . Dopiero wspaniały lekarz na jakiego udało mi się trafić rozpoznał zwężenie dróg żółciowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bart
Dzien Dobry,jestem 5 tyg po usunięciu woreczka żółciowego i wciąż czuje dyskomfort w miejscu jego usuniecia.czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.