Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biała wydzielina w uchu przy powrotnym zapaleniu


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

17lat. Otóż na wizytę u laryngologa muszę poczekać,a prywatnie będzie przyjmował w przyszłym tygodniu.Boli w środku ucha,tak więc zakupiłem sobie krople do uszu o nazwie DICORTINEFF.Od 2 dni używam je i czasem czuję mokro w lewym uchu - nie jest to żółta wydzielina tylko biała .Czy to może być wysięg z ucha ? Znajomy polecał mi witaminy(nie pamiętam jakie może pan mi napisać ) na poprawę słuchu. Czy używanie ich w tym wieku witamin będę czuł poprawy a także polepszy mi się słuch ? ( chyba przez zapalenie ucha które trwało długo i powróciło coś słabo słyszę) Czy witaminy mogą uchronić przed następnym w przyszłości zapaleniem ucha ? Ostatnio słucham bardzo głośno muzyki no ale zmieniam tryb na spokojny.Czy te witaminy pomogą mojemu słuchowi,bo przez mp3 coś słabo słyszę? Ostatnio czułem takie wgłębienie w uchu.Czy pękł mi bębenek w uchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to może być wysięg z ucha ? - być może, trudno ocenić bez bezposredniego badania Znajomy polecał mi witaminy(nie pamiętam jakie może pan mi napisać ) na poprawę słuchu? - najlepiej zażywać witaminy z grupy B Czy używanie ich w tym wieku witamin będę czuł poprawy a także polepszy mi się słuch ? - niestety jeśli doszło do trwałego uszkodzenia słuchu witaminy na pewno nie pomogą Czy witaminy mogą uchronić przed następnym w przyszłości zapaleniem ucha ? - nie Ostatnio słucham bardzo głośno muzyki no ale zmieniam tryb na spokojny.Czy te witaminy pomogą mojemu słuchowi,bo przez mp3 coś słabo słyszę? - tylko regeneracja słuchu pod wpływem witamin może nastąpić w przypadku jego niewielkiego uszkodzenia Ostatnio czułem takie wgłębienie w uchu.Czy pękł mi bębenek w uchu? - błony bębenkowej nie da się wyczuć palcem, przy pęknięciu błony bębenkowej odczułbyś znaczne pogorszenie słuchu o około 40-50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×