Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Danonek

Przyczyna skrzywienia penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danonek
Witam mam 17 lat i mojim problemem jest skrzywienie penisa i pytaniem jest czy to moze byc spowodowane guzem na prawym jadze miejwiecej o srednicy 0,5cm bo skrzywienie tez jest w prawa strone i jeszcze chcial bym sie dowiedziec jaki sa powiklania po operacji naprostywania peniasa bo zawsze piszecie ze sie odradza sie ale dlaczego???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Bardzo często członek bywa skrzywiony i jest to taka odmiana anatomiczna. Tylko w sytuacji, gdy skrzywienie jest na tyle duże, że powoduje znacznie widoczny defekt kosmetyczny lub zaburza stosunek fizyczny powinien być korygowany operacyjnie. Na pewno musisz skontaktować się z urologiem w sprawie guzka na prawym jądrze, gdyż to jest bardziej niepokojące niż skrzywienie członka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wapek
Witam . O tuż mam 15 lat i mam skrzywionego penisa w lewo w czasie zwodu . A w czasie spoczynku tego nie widać . W czasie erekcji widać to ze jedna komora ciał jamistych jest słabiej rozwinięta i mam pytanie czy to może się zmienić ? Czy po prostu jestem na to skazany ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zigul
Zigu zigule

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość a
Zdjęcia chorób penisa dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.