Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niepotrzebnie wycięty pęcherzyk żółciowy


Gość ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Kilka dni temu wycieto mi woreczek zolciowy. Na wszystkich poprzednich badaniach:usg, rtg oraz tomografii jamy brzusznej z kontrastem wykazywano obecnosc cieniujacego zlogu-wielkosc w 2008 r 5 mm potem 11 mm w usg.do tego na ostatnich 2 usg opisano dwa male konkramenty w okolicy szyi lub zlogi o wymiarach 3 i 2 mm. Lekarze pchali mnie do wyciecia juz od 2008 roku-mialam pare kolek zolciowych, z tym ze nie takich 3 dniowych ale kilka dosc silnych-nie moglam isc-postanowilam wiec poddac sie zabiegowi laparoskopii planowej.chirurg zrobil mi swoje usg -ktorego opisu nie otrzymalam i kazal umowic termin do usuniecia worka-tak tez zrobilam choc wahalam sie bo liczylam na to ze moze uda mi sie inaczej ale w ost poszlam.zaluje teraz strasznie bo wyszedl koszmar-doslownie druga katastrofa w smolensku-dostalam wypis i krotka informacje chirurga ze zlogow nie bylo-w wypisie napisano:przewlekle zapalenie woreczka zolciowego-nie wierze w nie -po prostu chcieli miec jakies podstawy a poza tym zapalenie mozna leczyc antybiotykami.dlaczego mnie okaleczyli-co mam robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest moja droga skandal!!! Natychmiast pisz do Rzecznika Praw Pacjenta, Izb Lekarskich, Ministerstwa Zdrowia, NFZ. Wszędzie kochana napisz skargę. Jednocześnie powiadom prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. To skandal, że Cię zoperowano, gdy sytuacja zdrowotna tego nie wymagała. Nie powinnaś tej sprawy tak zostawiać. Rozważ powiadomienie mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×