Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne rwanie przy stabilizatorze po złamaniu kości łódeczkowatej i nadgarstka


Gość Idalia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie dnia8luty na stoku zlamalam -po zdjeciu Rtg stwierdzono iz nastapilo zlamanie nadgarstka i kosci lodeczkowe. Gips nosilam do4kwietnia. W tym czasie przeciwbolowy i Osteogenon. Teraz mam stabilizator niestety dalej mnie boli, rwie bol nie do wytrzymania. 8kwietnia wizyta u lekarza specjalista chirurgii urazowe i ortopedii przepisal mi leki przeciwbolowe i tyle. 16Kwietnia noc trafilam na pogotowie z bolem przepisal Diosminex i Zaldiar. Juz nie wiem co mam robic przez tyle czasu ciagle jakies przeciwbolowe, gdy nie biore bol ponownie jest. Czy najlepiej bedzie isc prywatnie by ktos to zobaczyl inny? do tej pory ta reka juz miala 5 zdjec Rtg:( 20kwietnia jestem zapisana na rehabilitacje magnetronic i cwiczenia zakresu ruchu nadgarstka prawego. Bardzo prosze o pomoc mowia ze jest ok zrosnieta ale bol dalej jest wiec chyba cos jest jednak nie ok. Mecze sie juz z ta reka tyle czasu.. Pozdrawiam i bardzo prosze o porade co dalej robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

W takim przypadku jedynie skutecznym właśnie mogą okazać się zabiegi rehabilitacyjne. Po takim złamanie zazwyczaj bóle utrzymują się dość długo. Proszę spokojnie zgłaszać się na zabiegi rehabilitacyjne, które mogą dopiero dać pozytywne efekty w tej sytuacji klinicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×