Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pogrubiony nasieniowód po przepuklinie mosznowej


Gość bolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! miesiąc temu przeszedłem operacje przepukliny mosznowej(dodam że była duża - myślę że miałem ją ok 8 lat), teraz zauważyłem, że nasieniowód po tej stronie po której miałem przepuklinę jest znacznie grubszy i wydaje mi jakby miał małe *grudki* i pytanie co to może być i czy może być związane z przepukliną? z góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To być może tylko zgrubienia powstałe po operacji przepukliny pachwinowej. Trzeba wiedzieć, że w czasie takiej operacji otwiera się zawartość powrózka nasiennego, a następnie zszywa co może powodować zgrubienia. Takie zgrubienie samego powrózka nasiennego może się utrzymywać przez kilka miesięcy, ale powinno powoli wycofywać się. W razie wątpliwości trzeba w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 16 lat no i jak na swój wiek często się masturbuje. Ostatnio byłem u Ojca na robocie tak przez tydzień nosiłem cieszkie pakunki takie tam po tygodniu po kąpaniu zauważyłem że lewe jądra poszło znacznie w dół dotknąłem ale wielkością sie nie zmienił dotknąłem troche wyżej i tam jest problem przy przy albo i w albo w kolo nasieniowodu jest miekka tkanka nie mam pojęcia co to jest ale boje sie dotykać bo jak przycisnę mocniej to odczuwam bardzo dziwny ból czy to może byc to samo co miał kolego u góry? Przepuklina moszna? Wstydzę się iść do mojej pani doktor ponieważ jest kobieta a ja jestem bardzo delikatny i bardzo szybko dostaje wzwodu. Proszę o szybką odpowiedz chciałem dodać że to tak jak by nasieniowód się pogrubił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×