Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ania

Ból w prawym boku po wysiłku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ania
Witam.Mam nasilające się bóle w prawym boku,ból ten zaczyna się wtedy gdy mam wysiłek fizyczny,nie mogę się schylać i dźwigać.Mniej więcej wiem jakie są objawy wyrostka dlatego myślę że to nie to,ponieważ nie mam żadnych nudności,a po naciśnięciu na brzuch też nie czuję bólu.Ból jest bardzo uciążliwy a szczególnie w pracy ponieważ mam prace wymagającą dość dużego wysiłek.Chciałabym się dowiedzieć co może być tego przyczyna.Czekam na szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Nie wykluczone, że powodem dolegliwości jest przepuklina. Dobrze, aby zbadał Panią lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
Mialam podobne objawy tzn. bol podczas lub tez po wysilku,a jak zrobilam usg okazalo sie ,ze mam torbiel jajnika.Warto zrobic usg calej jamy brzusznej zeby sie przkonac,dowiedziec sie, co sie dzieje wewnatrz.Moze byc to przepuklina,moze torbiel,moze problem z nerka,a moze jeszcze cos innego.Najlepiej udac sie do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.