Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zmartwiony

Opuchlizna penisa i warg sromowych pratnerki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmartwiony
Po stosunku z moją dziewczyna wsytapiła jednakowo u mnie jak i u niej opuchlizna- u mnie na penisie, u niej warg sromowych wewnetrznych . Czy to na skutek obtarcia czy jest jakis inny powod ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W zasadzie trudno powiedzieć o przyczynie. W zależności od tego czy była stosowana prezerwatywa, krem/żel czy inny specyfik, może to być reakcja uczuleniowa. Oczywiście przyczyną może być również obtarcie. Jeśli obrzęk nie ustąpi radzę udać się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zmartwiony
NIe używaliśmy prezerwatywy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
2-3 dni i obrzęk powinien samoistnie ustąpić. Może stosunek był odbyty w zbyt małym nawilżeniu pochwy, może trzeba zastosować środki nawilżające okolice intymne w przypadku ponownego stosunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość młoda
miałam mały wypadek na rowerze i uderzylam sie rama w krocze , jedna z warg straszmnie napuchal wyglada jak piłeczka, byłam z tym u ginekologa i powiedziala ze smarowac mascia na opuchlizne ale nie jestem pewnia czy opuchlizna sie nie powiekszyla, w jakim czasie powinna ona zejsc ? mam 16 lat i cholernie sie boje, moge miec jakies problemy w przyszłości? w ogole lekarka chciala to naciac i skuscic krew ale odmowilam , boje sie ze jednak i tak mnie to nie ominie ..... :((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.