Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nasilające się krwotoki z nosa


Gość Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam prawie 16lat i ok 178 cm wzrostu. Ważę ok . 70kg. Mam krwotoki z nosa. Zaczęło się od krótko-trwających. Teraz mam coraz gorzej. Tak mi leci krew, że nie mogę jej zahamować leci od kilku do kilkunastu minut. Biorę witaminy i minerały w pigułkach. Czy krwotoki mogą być spowodowane braniem minerałów i witamin dodatkowo? Brać je dalej czy przestać? Czy to może być związane z wzrostem? ----------------------------------------------------------------------------------------------- Ostatnio jestem śpiący-przemęczony trochę, mimo iż dużo śpię. Kiedy kładę się spać o ok . 20:30 to i tak śpiący wstaje lub jak kładę się o ok. 22 Dlaczego jestem po nocy zmęczony ,jeśli tak wcześnie się kładę(co najmniej staram się). Z czym to może być związane? ----------------------------------------------------------------------------------------------- Mam jeszcze pytanie co do wzrostu. Czy może jeszcze u mnie wystąpić skok wzrostu? Ile razy w życiu się ma go? Czy to niezależnie od wieku (np:14-18lat?) może wystąpić skok wzrostu ? Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy krwotoki mogą być spowodowane braniem minerałów i witamin dodatkowo? - na pewno nie są tym spowodowane Brać je dalej czy przestać? - można je zażywać, na pewno nie mają one wpływu na krwotoki z nosa Czy to może być związane z wzrostem? - na pewno nie Dlaczego jestem po nocy zmęczony ,jeśli tak wcześnie się kładę(co najmniej staram się). Z czym to może być związane? - być może związane jest to z okresem dojrzewania jaki przechodzisz Czy może jeszcze u mnie wystąpić skok wzrostu? - oczywiście Ile razy w życiu się ma go? Czy to niezależnie od wieku (np:14-18lat?) może wystąpić skok wzrostu ? - jest to sprawa indywidualna i nie ma w tym względzie reguły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×