Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podbrzusza, mniejszy apetyt, zmęczenie i powiększenie brzucha


Gość Ali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Mam 16 lat. Od jakiegoś czasu odczuwam ból w podbrzuszu. Od czasu kiedy bóle stały się uciążliwe obserwuje je bardziej dokładnie. Poza bólami odczuwam miejszy apetyt, zmęczenie( chodz mój rytm dnia nie zmienił się), mój brzuch jest duży, boli. Przerwy miedzy miesiaczkami wynoszą do 36 dni. Sam okres trwa 3-4 dni ( kiedyś trwał on 6-7dni). Nie przyjmuję środków antykoncepcyjnych, nie współżyję z chłopakiem. Ból odczuwam przeważnie zawsze- jak leżę, siedzę, chodzę, biegam.... Zawsze... Nie wiem to moze być coś poważnego więc nie byłam jeszcze u lekarza. Proszę o jakieś wskazówki, może jakąś diagnozę która będzie namiastką tego co moze mi być... pozdrawiam, i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź -Aleksandra. Napewno pójdę. Nie wiem co może mi być. Tak jak pisałam wcześniej, zaczęły mnie martwić te przerwy miedzi miesiaczkami i sam okres ich trwania, ale najbardziej martwi mnie ból... nie powiem że sie nie boję, bo boję się bardzo... ale idę do lekarza. Myślę, że dobrym wyjściem będzie iść do lekarz rodzinnej, po skierowanie na badanie krwi i USG. Może Wy miałyście podobne objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u lekarza rodzinnego- dał mi skierowanie na badania podstawowe(krew, mocz) kilka jednostek wyszło ponad prawidłowe i jedna poniżej. Na USG ogólnym jamy brzusznej nic nie wyszło. Teraz nie wiem co robić, skoro nic nie wyszło a dalej boli. moze miałyście/ macie podobne objawy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×