Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w bliźnie po operacji torbieli na szyjce udowej


Gość Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena

Witam,zacznę od początku,12 lat temu trafiłam do lekarza z rtg ,w opisie było napisane iż na szyjce kości udowej znajdują się torbiele oraz mam zarysowane pęknięcie szyjki kości udowej,po wizycie natychmiast zostałam skierowana po kule,w szpitalu znalazłam się po kilku dniach,został pobrany wycinek,po 2 miesiącach czekania na wynik hist -pat,opis trochę się zmienił i brzmiał,,Guz wielokomorowy kości szyjki udowej,,ponownie trafiłm do szpitala na usunięcie guza i zostałam zaopatrzona w wióry kostne,po pół roku chodzenia o kulach wszystko wróciło do normy znowu chodziłam normalnie ,co najważniejsze nie bolało,sielanka trwała 2 lata,znowu bolało mnie kolano i znowu okazało się iż mam guza,znowu został usunięty,ja wróciłam do normalnego życia.Po jakimś roku zaczęłam mieć ból w bliżnie ,bolała mnie przy dotyku,i miałam wrażenie że jest zdrętwiała,dostałam blokadę która została zaaplikowana bezpośrednio w bliznę,ból był nie do wytrzymania,po tej blokadzie było całkiem dobrze przez kilka miesięcy,ale tylko kilka,lekarz po wielu moich wizytach zdecydował sie na inną metodę,mianowicie ,,plastykę powięzi z,,po zabiegu 2 wspaniałe lata spokoju,tylko 2 ponieważ okazało sie iż mam chory dodatkowo kręgosłup L4L5 i zastosowane zostało leczenie metodą nukleoplastyki,było dobrze ale niezbyt długo,niestety po badaniu rezonansu magnetycznego lekarz podjął decyzje iż wstawi mi implant gdyż mam zniszczony krąg,po operacji znowu miałam normalne życie,ale nie na długo,ponieważ odezwała sie znowu blizna na biodrze ,miałam w zeszłym roku całą usuniętą i nie bolało aż do września,ból w bliżnie jest straszny,boli przy dotyku,nawet koc mnie uraża ,dodatkowo odczuwam ból w samym biodrze ,jak bym miała tam wrzątek,łapie mnie jak idę ,leżę ,stoję,miałam robioną :scyntygrafie,rtg,i usg biodra,w kości nic sie nie dzieje,mięśnie też są ok,więc czy może to być nerwiak w bliznie?Już tyle przeszłam i nie mam siły,od pół roku boli mnie blizna i narazie nikt nie wie co to jest................ przepraszam że aż tak sie rozpisałam ale te informacje mogą być ważne. pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz Magdalena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×