Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biegunki po laparoskopii pęcherzyka żółciowego


Gość Beata

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 3 miesiące po laparoskopowym usunięciu woreczka żółciowego. I od tego czasu męcze się z tzw biegunkami. Co zjem to po chwili musze isc do toalety i leci sama woda albo przypominające żółć. Chodze jeszcze do szkoly i od jakiegos czasu nie jem regularnie. Moj pierwszy posiłek jest dopiero po szkole. Nie wiem co mam robic i wcale nie jem tłustych i ciezkostrawnych rzeczy. Jakie warzywa i owoce moge jesc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie po miesiacu powinno sie juz wracac do dawnych nawykow zywieniowych i jesc wszystko . Ja niestety mimo ,ze po operacji jestem juz 5 mies to bez wzgledu na stosowana diete watrobowa czy tez jedzenie jak sprzed operacji mam identyczne problemy. Jak zjem to za chwile sprint do toalety :/ Chyba bez wizyty u gastrologa sie nie obedzie. Moze ekspert sie wypowie w tej kwestii , chetnie uslysze opinie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam ujęty pęcherzyk w Listopadzie i od jakiegoś czasu mam codziennie biegunkę, jem łagodne rzeczy-nie jem ostrych (czasem to sama wodą w kolorze żółtym.Nie wiem co jeść.Będę wdzięczna jeśli ktoś mi coś odpisze na ten temat .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylwia z Gdańska

Witam 2 tygodnie temu miałam przeprowadzony zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego i cały czas gdy tylko zjem posiłek to odrazu mam rozwolnienie a kał jest koloru albo zielonego albo bardzo żółte tak samo z moczem jest bardzo żółte czy to tak musi być i do tego tęperatura 37,5 ale nie zawsze występuę proszę o poradę pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po laparoskopii pęcherzyka. Po operacji mam trudności z trawieniem. Bardzo dużo produktów jest dla mnie niedostępnych z tego powodu. Gdy zjem coś z czym mam problem mam biegunki, ostre bóle brzucha (całego) Lekarz zlecił mi badania i taki wyszły: morfologia: MCH - 26,6 RDW-CV - 14,2 BASO - 0,03 reszta w normie. ALT, AST, Białko całkowite, bilirubina całkowita - w normie. CRP - 14,1 Co mogą oznaczać takie wyniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×