Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bardzo silne bóle głowy i napadowe podwójne widzenie


Gość dziula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Głowa boli mnie od lat. Zaczęło się zdiagnozowaniem otosklerozy, jestem po stapedectomii ucha prawego. Jednak głowa mnie boli i boli. Raz mocniej raz mniej. Wzięłam sporo leków przeciw bólowych, niestety od jakiegoś roku każdy lek powoduje u mnie okropne bóle brzuch czy też jelit bo dzieje się tak w 6 h po zazyciu leku. Potem ląduje z okropnym bólem w toalecie. Jednak o głowie chciałam: ból tępy mocny rwący drętwiejący uciskający opasujący itp. Boli cała głowa bądż też pół albo tył albo przód albo tylko bok. No różnie mam też objawy mówiące o migrenie zbliżającej się. Boli bardzo... Miałam wykonane kolejne badanie po latach KT ale tym razem angio. Wynik jest taki: Umiarkowanie poszerzone przestrzenie podpajęczynówkowe na sklepistościach płatów czołowych, w pozostałym obszarze w normie. układ komorowy nieposzerzony, położony pośrodkowo. W głowie jądra ogoniastego drobne ogniska o charakterze bliznowatym, poza tym zmian ogniskowych nie stwierdza się. Badanie angio KT koła tętniczego mózgu nie wykazuje cech malformacji naczyniowej. Masywne pogrubienie błony śluzowej zatok szczękowych i sitowia. co znaczy ten wynik? Jednak wynik z 2007 roku MR głowy wykazywał też Niewielkie poszerzenie zbiornika móżdżkowo rdzeniowego oraz także umiarkowane poszerzenie przestrzenie podpajęczynówkowych j.w. oraz zmniejszenie powietrzności obu wyrostków sutkowatych, w nieco większym stopniu prawegp co moze być spowodowane częściową sklerotyzacją i/ lub zmianami włóknistymi. Dlaczego teraz o tym nie napisano?????Co mam zrobić z tmi bólami doprowadzają mnie do obłedu ba i zdarza się dość często podwójne napadowe widzenie trwa chwilę lub dłużej. Ale zawsze czuję kiedy się to pojawi. Oczy mam przebadane dogłębnie i są okey! Co zatem robić??jakie leki i co mówią te wyniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×