Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha po soku pomarańczowym


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

16 lat .Waga 60. Wzrost 175.Bardzo aktywny fizycznie Ostatnio pije dużo soków pomarańczowych i przez nie boli mnie brzuch ? CO to może być? Może dojść do uszkodzenia wewnt. organów? Drugie pytanie : od czasu do czasu boli mnie pod prawą klatą (mięsień brzuszny pierwszy od góry) Mogą występować jakieś stłuczenia wątroby Ostatnio założyłem mój 1 post o bólach półkul.Mialem robione eeg rok temu,czy mogą zajść zmiany w takim czasie? Pytanie o siłowni kiedyś ćwiczyłem przysiady ze sztangą na barkach,no i czasem bolały mnie plecy,chyba za duży ciężar,Czy mogę wrócić do tego ćwiczenia i ćwiczyć z takim ciężarem by plecy nie bolały? Czy to nie uszkodzi kręgosłupa.Pytam się,bo ćwiczę karate i mi to jet potrzebne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pije dużo soków pomarańczowych i przez nie boli mnie brzuch ? CO to może być? - może masz na nie uczulenie lub wyzwalają zwiększone wydzielanie kwasu solnego przez żołądek co może powodować dolegliwości bólowe Może dojść do uszkodzenia wewnt. organów? - raczej nie Drugie pytanie : od czasu do czasu boli mnie pod prawą klatą (mięsień brzuszny pierwszy od góry) Mogą występować jakieś stłuczenia wątroby? - zapewne nie, to zwykły zapewne nerwoból Ostatnio założyłem mój 1 post o bólach półkul.Mialem robione eeg rok temu,czy mogą zajść zmiany w takim czasie? - nie wykluczone, trzeba w tej sprawie skonsultować się z neurologiem Czy mogę wrócić do tego ćwiczenia i ćwiczyć z takim ciężarem by plecy nie bolały? - myślę, że tak Czy to nie uszkodzi kręgosłupa? - nie powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×