Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wystająca kulka pod blizną po operacji przepukliny pachwinowej


Gość Patrycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrycja

Witam, na początku sierpnia zeszłego roku miałam operację na przepulinę pachwinową Dodam że w wieku 7 lat miałam już jedną operację na przepuklinę, która wyszła mi z lewej strony, następnie wyszła mi z prawej i właśnie ona była operowana w sierpniu. W szpitalu lekarze bardzo się zdziwili, że ta przepuklina wyszła u kobiety, na dodatek drugi raz. Po operacji nikt nie umiał mi dokładnie odpowiedzieć na pytanie, co tak na prawdę podczas operacji było zrobione. Nie wiem nawet czy wszyto mi siatkę, tak jak na początku mnie zapewniali lekarze. Ogólnie lekarze nic nie mówili i po prostu mnie zbywali,więc kiedy na drugi dzień po operacji powiedzieli, że mogę wrócić do domu, z wielką przyjemnością opuściłam szpital. Dziś rano gdy wstałam z łóżka, zobaczyłam małą kuleczkę pod blizną i po prostu machinalnie ją *wsadziłam* na mejsce. Dopiero po chwili zorientowałam się, co tak naprawdę się stało. W ciągu dnia więcej ta gulka nie pojawiła się, jednak przy kaszlnięciu odczułam naprawdę bardzo silny ból. Teraz czuje lekki dyskomfort w miejscu przepukliny. Oczywiście mam zamiar udać się do lekarza na konsultację, jednak proszę bardzo o odpowiedź, czy jest możliwe, że przepuklina znowu się pojawiła? I czy konieczna jest ponowna operacja? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×