Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twarde i nieprzesuwalne zgrubienie na obojczyku


Gość Nan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kilka miesięcy temu badalam się pod kątem węzłów chłonnych Na obojczyku (nie w dole, ale na kości) wyczułam zgrubienie. Nie porusza się, jest przytwierdzone i twarde. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Około miesiąca temu poczółem mocny ból lewego obojczyka na treningu. Uznałem to jako zwykłe przetrenowanie. Po tyg ból się zwiększył i wyrósł jakiś guz, ktory cholernie boli przy próbie ruszenia reką. Udałem się do lek rodzinnego, który stwierdził złamanie i oczywiście standard leki i maści. Rtg wykluczyło złamanie, pęknięcie czy wybicie. Wizyta u kolejnego lekarza: stwierdzenie naderwania ścięgien i znowu leki i maści, proszę przyjść za tydzień jak ból nie minie. Wizyta znowu u rodzinnego, Dostałem skierowanie do chirurga, który próbował wdusić tego guza, co sprawiło że z bólu upadłem na kolana. Reakcja lek? *aż tak boli?* ja: gdyby nie bolało byłbym na treningu, co to jest? Lek:nie wiem. Przypisał maści i leki przeciwbólowe. I kolejna wizyta u rodzinnego, który daje wkońcu skierowanie pilne do ortopedy. Nikto nic nie wie nikt nie podejrzewa co to a każdy dusi i się dziwi co to? Ciekawe kiedy dostanę skierowanie na Usg? . Na necie przykładów pełno,co to może być. Ostatecznie jednak, stwierdzają stan zapalny i budujący się ropień. Kicha. Co na to ortopeda? Pilne skierowanie, wczoraj załatwiłem na piątek. Co ten mędrzec zdiagnozuje? Masakra ani sportu ani nic, boli w ch..... I nie pozwala funkcjonować. Jedno jest pewne, nie bagatelizować tego typu kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×