Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krostki na penisie


Gość marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na moim penisie są krostki, które nie swędzą ani nie bolą tylko niezbyt ładnie wyglądają. Jedne większe drugie mniejsze i są twarde. Czy to coś groźnego ? Dla wyajsnienia przesyłam zdjecie. http://img829.imageshack.us/img829/1929/beztytuuity.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiktoria P

Mój chłopak ma krostki na czubku penisa,są białe malutkie.Jest ich sporo..2 miesiące temu wyskoczyły mu czerwone plamy na udach koło jąder. Proszę o poradę co to jest?czy jest to zarazliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może np kiła. Nie widzę tego więc ciężko powiedzieć, poza tym przydałoby się więcej informacji, ale najlepiej udać się z tym albo do urologa albo wenerologa, żeby obejrzał i wdrożył jakieś leczenie. Polecam dr Lik Clinic w Łodzi, tam na pewno Ci pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ronin1985*

Pojawiły się od jakiegoś czasu dziwne krostki na moim penisie z lewej strony oraz lewa skóra jest bardziej osunięta od prawej. Nie przeszkadza to i nie utrudnia ale dziwnie to wygląda. P O M O C Y. Jestem po operacji stujeki która miałem w 12 roku życia. Więcej w zdjęciach http://speedy.sh/uefzp/Nowy-folder.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Ułożenie napletka związane jest z przebytym zabiegiem i nie budzi niepokoju. Co do drobnych krostek to niewielkie zaczopowane gruczoły łojowe czyli prosaki. Zmiany typowe dla skóry moszny nie wymagające leczenia i nie powodujące nieprawidłowości klinicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 16 lat i od dłuższego czasu obserwuję u siebie krostki na penisie. Są ich 3 typy: pierwsze, białe i małe, występują licznie, są praktycznie przez cały czas. Drugie, białe z czarną kropką na czubku pojawiają się co jakiś czas oraz spore czerwone - od czasu do czasu się pojawiają i później zanikają. Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak się ich pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Nie odpowiem konkretnie na to pytanie bez bezpośredniego badania. Najczęściej takie zmiany to zaczopowane gruczoły łojowe czyli prosaki. Część w stanie zapalnym część bez. Takie zmiany raczej nie wymagają leczenia i jest to tylko problem estetyczny. W razie wątpliwości trzeba o tej sytuacji poinformować rodziców i skonsultować się z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×