Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adrian

Zmiana koloru skóry na penisie po użyciu pompki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adrian
Kiedyś dla zabawy kupiłem pompkę do penisa - stosowałem ją parę miesięcy -teraz mam problem - mój penis zmienił kolor (skóra na penisie)- jest ciemny -prawie ,że czarny , w zwodzie trochę mniej przy czym trzon jest normalnego koloru ,zmiana nastąpiła ok 2cm powyżej trzonu . Proszę o poradę ,co zrobić ,czy mogę to jakoś wyleczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może przez zastosowanie pompki do penisa doszło do wylewów krwawych do penisa co zmieniło jego zabarwienie. Można spróbować zastosować żele z dodatkiem heparyny, które mogą spowodować wchłonięcie się miejscowego krwiaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marco
Mam dokładnie tesameobjawy co Ty, stosuję: LipoHep(w areozolu i heparinum(maść) .Pytałem o to w aptece - nie jestem lekażem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alex
kurcze tez stosowalem pompke do penisa i mam takiego brazowo-czarnego co moze pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alex
Mam ten sam problem :( moj penis jest od polowy w gore siny, minely juz ponad 3 tygodnie i nic sie nie zmienia prosze pomozcie czy kolor wroci do normy czy trzeba cos stosowac? pomocy!! :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.