Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha promieniujący na plecy


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Dzień dobry Od kilku miesięcy mam bóle po prawej stronie brzucha tuż pod żebrami, które promieniują na plecy. Byłam u lekarza w grudniu. Skarżyłam się tylko na ból pleców, który wtedy odczuwałam. Skierował mnie na masaż, DD i sollux. Po 10 dniach zabiegów (luty) nie odczułam żadnych popraw tylko stwierdziłam, że ból pleców pochodzi z brzucha... Gdy się złapię za bok, ścisnę palcami i zegnę to już go nie odczuwam. Miewam takie bóle codziennie z godzinnymi przerwami lub pojawia się co 2 dzień. Najbardziej odczuwam go jak długo stoję. Czuję się wtedy słabo i usilnie szukam miejsca żeby usiąść. Może w diagnozie pomogę tym, że zawsze odżywiałam się tak samo czyli nie za dużo i czasem nie regularnie, może nawet i nie zdrowo, ale zwiększył mi się obwód brzucha, 3 kg więcej masy, odczuwam gorzki posmak w ustach, mam więcej wyprysków na skórze pleców i dekolcie (w tym ropne), bladość skóry, wypadanie włosów, ciągła senność i zmęczenie, stany podgorączkowe (37-37,5). Może niektóre objawy nie mają nic wspólnego z tym co się może u mnie dziać, ale przedtem ich nie było i chciałam w jakiś sposób pomóc :) Mam 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×