Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w boku nasilający się przy chodzeniu po schodach i schylaniu


Gość Róża

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Panie doktorze jakiś miesiąć temu w nocy obudził mnie silny ból po lewej stronie, który uniemozliwiał mi głębsze oddychanie..wstałam napiłam się wody i jakby coś pękło. .., po czym zaczęłam normalnie oddychać. Następnego dnia piekło mnie w całej klatce..byłam słaba i spałam ciągle przez kolejne 3 dni... Zrobiłam usg i wyszło, ze lewe jelito słabo mi pracuje..ma problemy..jest wzdęte..brałam antybiotyk i jakoś wszystko ucichło.. Niestety niedawno obudziłam się w nocy, poniewaz było mi niedobrze i strasznie bolał żoładek wziełam krople, nurofen i przeszło po godzinie. Nie zwymiotowałam tylko się załatwiłam. Teraz od kilku dni się martwię, poniewaz boli mnie delikatnie w lewym boku ..szczególnie jak schodziłam w dół po schodach, a teraz boli przy schylaniu się..i strasznie się martwię:((. BArdzo proszę Pana doktora o pomoc. Co moze mi być??:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić. Najlepiej w tej sprawie byłoby skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Najważniejsze jest badanie fizykalne, a potem być może trzeba będzie wykonać badania dodatkowe np. kolonoskopię. Może to objawy jakiegoś stanu zapalnego jelit lub być może jest to zespół jelita drażliwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×