Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość agnes

Silne mdłości przy wysokiej prolaktynie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnes
Witam mam problem ponieważ meczą mnie okropnie mdłości nachodzą mi bez przyczyny o każdej poże dnia, nie wywołane niczym co by mogło powodować ich wystąpienie nawet na pusty żołądek.Wszystkie badania co do wyjaśnienia tej przyczyny były wykonywane gastroskopia, manometria usg brzucha ogólna morfologia,wszystko ok mam jednak problem z 3 krotnym podwyższeniem hormonu prolaktyny jak narazie nie przyjmuje leków na jej obnizenie ponieważ najpierw szukamy przyczyny jej podwyższenia, jak narazie morfologia .ob,tsh wszystko wporządku .Czy to ona sprawia ze mogą mnie meczyć te niewyjasnione nudności???jak temu zapobiec? jeśli tak to dlaczego tak sie właśnie dzieje?mam 26 lat jestem kobietą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niestety, ale właśnie takie dolegliwości mogą związane właśnie z podwyższeniem poziomu hormonu prolaktyny we krwi. Trzeba zastosować leki obniżające poziom tego hormonu we krwi, a dolegliwości z dużym prawdopodobieństwem ustąpią. D rozważenia TK mózgu celem oceny przysadki, która wydziela hormon prolaktynę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnes
ale dlaczego tak to sie dzieje skoro nie mam problemów z zolądkiem i przełykiem ona wydziela jakies enzymy ? i stąd nudnosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.