Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość daniel

Małe uwypuklenie z prawej strony w dole brzucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daniel
Witam, od jakiegos czasu wyczuwam male uwypuklenie z prawej strony w dole brzucha mniej wiecej na wysokosci wyrostka. nie odczuwam bOlu, to jest raczej jakby cos mi tam przeszkadzalo. pojawia sie to jak leze i chodze, tak jakby gazy w jelitach. nie mam bolu przy podnoszeniu prawej nogi, ani ostrego bolu ktory chyba towarzyszy wyrostkowi??mam biegunke na przemian z zaparciami, ogolnie czesto niestrawnosci, zgage, lekarz powiedzial ze to syndrom jelita wrazliwego?? czy cos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Truno powiedzieć czy jest to rzeczywiście zespół jelita drażliwego. Spróbuj zmodyfikować dietę (dania lekkostrawne). Jeśli natomiast pojawiły się dodatkowe dolegliwości, trzeba wybrać się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daniel
jem raczej rzeczy lekkostrawne, jesli nie jest to zjd, to co to moze byc?myslalem ze moze wyrostek, ale nie odczuwam bolu, zastanawia mnie to uwypuklenie, co to moze byc??dodatkowe dolegliwosci??tak jak napisalem, niestrawnosci, zgaga, apetyt raczej mam, u lekarza bylem stwierdzil to co napisalem... dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Bez badania trudno mi więcej powiedzieć. Jeśli uwypuklenia nie badał lekarz, to dobrze aby udać się na takie badanie. http://www.fit.pl/eksperci/dieta_lekkostrawna,92,9,9,1171,1377,1378,2070,0.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daniel
rozumie, dziekuje, ale wyrostek to raczej chyba nie jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daniel
dziekuje za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madzia
Danielu, mam takie same objawy jak Ty! Jak tu zajrzysz to napisz do mnie na priva.Proszę. Mój mail:madzia-pomoc@prokonto.pl Pozdrawiam i prosze odpisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztof
Do daniela: przepuklina, wczoraj zabieg (znieczulenie miejscowe), dziś do domku. Pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztof
ale dziś pewnie już też jesteś po zabiegu :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób http://www.bolimnie.com/galeria-chorob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.