Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gorączka i nudności po zmianie pozycji z leżącej na siedzącą


Gość Jasmine

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jasmine

Mam 18 lat Od dwóch miesięcy męczę się z przewodem pokarmowym wątrobą. Nagłe napady wymiotów biegunek bólu brzucha pod prawym żebrem Ob podwyższone do 40 wyniki wątrobowe podwyższone 3 krotonie po kolejnym badaniu spadły do normy, USG w normie. Na początku lekarz stwierdził że to rwa kulszowa (mam zniesienie lordozy lędźwiowej co spowodowało rwę kulszową wcześniej) lecz inny stwierdził że to nie jest ona dał mi na badnia jak wcześniej pisałam. Przy ostatnim napadzie obudziłam się lodowata jak kostka lodu zaczęłam wymiotować biegunka osłabienie dreszcze nie kojarzyłam co się działo pojechałam na pogotowie w nocy dostałam rozkurczowe i przeciw bólowe leki przez kolejny tydzień nic nie jadłam ale dużo piłam gdy pobierali mi krew na badanie czy nie mam żółtaczki typu c krew miałam jak galaretę najgrubszym wenflonem ledwo leciało. Od Jaki4 dni jak się kładę wieczorem zaczęłam mieć trudność z podnoszeniem prawej nogi od kręgosłupa mnie okropnie boli. Wczoraj dostałam temperatury 38,1 C dzisiaj spadła do 37.5 jak leże a gdy wstanę czuję jakby krew mi do głowy uderzała temperatura nagle wzrasta i muszę się położyć i znowu mam wstręt do jedzenia. Może miał/a Pan/Pani sugestie do lekarza które by pomogły zdiagnozować mnie bo nie mogę normalnie żyć ta choroba już mi zabrała 251 lekcje w szkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Radziłbym w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem. Na pewno trzeba określić czy właśnie nie ma zakażenia wirusem typu B lub C zapalenia wątroby. Być może zastanowić się nad wykonaniem gastroskopii i/lub kolonoskopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×