Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jac

Dziwny ból penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jac
Witam, ostatnio przytarlem sobie skórke na penisie, pobolalo kilka dni (chodze w boksrekach wiec sie podrażnialo) no i to ustapiło (tak mi sie wydaje) ale pojawil sie bol w podbrzuszu (ciezko okreslc) bol jest taki dziwny jakby sie chcialo oddac kał (rozchodzi sie od podbruzsza z przodu do odbytu) cwicze troche ale wlasnie przez okres swiat nic nie podnosilem wiec to raczej nie przepukklina, moze to byc cos zwiazengo z penisem? bol sie zaczal wczoraj po poludniu, nawet szybko zasnalem wiec nie byl jakis dokuczliwy bardzo, obudzilem sie i nie bolalo nic ale chwile pochodzilem i czuje to */ co to moze byc? dziekuje za odp :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Bez badania trudno powiedzieć, ponieważ objawy bardziej wskazują na problemy związane z przewodem pokarmowym. Musi zbadać Cię lekarz, zlecić podstawowe badania np. morfologię krwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jac
a moze to miec cos wspolnego z tym ze wczoraj bylem zmuszony klilka razy przytrzymac mocz, mocno dluzej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beczet
siemka wies nie mam pojecia ale to mam nie raz takie bóle i nie wiem od czego oni sa sory ale ci nie pomoge bo tez szukam wyjasnienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość beczet
moze wiecie co to moze byc ból w bicepsach zrobiłem 3 tygodnie odpoczynku od silki i pojawili sie te bóle czy to moga vyc zakwasy dzieki za odp,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lelo
beczet: ja miałałem podobnie z łydkami możliwe że spaliłes mięśnie, idz do ortopedy z tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa i napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.