Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmniejszenie i znieczulenie jądra po lekach na zapalenie jądra


Gość Krystian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystian

Witam w Listopadzie miałem zapalenie jądra lewego które wyrwało mnie ze snu w nocy (byłem na pogotowiu)potem byłem u lekarza rodzinnego który zalecił mi gorące okłady i luźne majtki ,stosowałem to przez tydzień, ale nie pomagało więc poszedłem do chirurga który przepisał mi antybiotyk amotaks disk ( lub amotax nie pamiętam) 1gram i ciasne majtki , brałem to i zapalenie przeszło ale lewe jądro zrobiło mi się mniejsze od prawego , gdy je ściskam nie boli itp a prawe to normalne boli , jest ono też zimniejsze od prawego i to co znajduje się dookoła prawego jądra nie wiem jak to nazwać nie ma tego przy prawym ( gdy je odciągam od tułowia czuję jakby trzymało się na jednej lub kilku żyłach w jednym miejscu) czasem obserwuję że w połowie robi się taki *dołek* . Przepraszam że piszę prostacko ale mam 16 lat . Czy to normalne i czy powinienem się zgłosić do lekarza ? Zapomniałem dodać iż mam normalny wytrysk połączony w tym samym czasie z erekcją , nie ma problemów abym miał wzwód .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej o tym problemie poinformować rodziców i udać się na konsulatcję najlepiej do urologa. Taka różnica w wielkości jąder i dolegliwości z nim związanych może być następstwem stanu zapalnego lub nadal istniejącego stanu zapalnego tylko w formie przewlekłej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×