Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nocne wycieki żółtej wydzieliny z pochwy


Gość Roksana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Roksana

Serdecznie Witam, moje pytanie dotyczy dosyć dziwnego i szczególnego przypadku, wiec od pewnego czasu zauważyłam, że jak rano się budze, to mam nawilżoną pochwę jakoąś dziwną, w pół żadką, jasno żółtą cieczą (coś jak olej spożywczy), jakby podczas snu wypływała mi z pochwy, jest jej stosunkowo dóżo, bo mam nawet slipki nawilżone tą dziwną cieczą. Boje się, że to może być jaka choroba, a może to jakiś etap dojżewania, mam 13 lat, jak to nie to, to co to może być. A te pytanie napisał mój starszy brat w moim imieniu. Więc prosiła bym o możliwie szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

O tym problemie trzeba poinformować rodziców i udać się na kontrolę do ginekologa. To prawdopodobnie jakieś zakażenie być może grzybicze. Po badaniu ginekolog zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roksana

Ale sama pochwa jak i okolice intymne są w jak najlepszym pożądku, żadnych zaczerwień, podrażnień, ani nic. Jest jeszcze jedna sprawa, znaczy problem, który pojawił się zaraz po tych wyciekach, a mianowicie, ostatnio zdażyło mi się, jak byłam na dworze bezwładnie, nie popuścić a oddać mocz, co nigdy wcześniej się nie zdarzało, czy to ma coś wspólnego z tamtym potencjalnym zakażeniem? Przepraszam za ewentualne błedy ortograficzne jak i w pisowni, alę tę odpowiedz pisałam sama, bez pomocy brata, bo na razie nie chciałam mu o tym mówić, więc czekam na ewentualne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące jest to, że mając 13 lat powiedziałaś bratu o dolegliwościach miejsc intymnych, a nie powiedziałas mamie lub innej osobie dorosłej która jest kobietą, przecież kobieta w takiej sytacji lepiej by Ci pomogła??? Czy rzeczywiście występują u Ciebie wyżej opisane objawy i masz 13 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×