Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wojtek

Częste gazy, pocenie w okolicach odbytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtek
Mam problem juz od jakiegos roku po niewielkim wysilku poca mi sie posladki staja sie one mokre i po niedlugim czasie sa obtarte mam problemy z chodzieniem odczuwam straszne pieczenie. Mam 22 lata po przez czeste gazy przesiakaj mi nimi spodnie i czesci kalu zostaje mi na bieliznie i mysze czesto kozystac z papieru zeby sie podetrzec ale nie zawsze moge to zrobic zapach jest wychuwalny i krepujacy poniewaz pracuje z wieloma osobami ktore mysla ze ktos pyscil baka teraz juz chyba wiedza ze to ja. Prosze o jakas rade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się z tymi problemami do lekarza. Nie wiem, czy występują u Pana problemy z wypróżnianiem (zaparcia). Może wystarczy wyregulować rytm wypróżniania i dietę. Na gazy można stosować Gastop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daniel
Od pewnego czasu mam taki wstydliwy problem. Często pocę się w okolicach odbyty często jest też tak że wygląda to tak jak bym trochę popuścił jednak jest to całkowicie niekontrolowane często muszę używać papieru bo po dłuższym czasie brudzi mi się bielizna i czuć nieprzyjemny zapach. Nie czuje żadnego swędzenia ani bólu więc raczej nie jest to świąd odbytu. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
Dajcie jakąś odpowiedź na post Daniela bo mam identyczny problem i nie wiem kompletnie co mam z nim zrobić ! :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ADRIANEK
podlanczam sie do prosby,dajcie odpowiedz albo porade na post Daniela. bede bardzo wdzieczny *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość filip
Mam ten sam problem. Nie znam przyczyny, ale podejrzewam, że to coś z psychiką. Szczególnie doskwierające w szkole. O dziwo, w czasie wakacji dolegliwości nie pojawiły się ani razu. Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aaa
a tak na powaznie to podstawa to dieta - jak duzo gazow to trzeba reguralnie jesc i ograniczac syfy ypu chipsy, jesc zywnosc jak najmniej przetworzona. Zamiast kebaba rosol itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
Niestety też się męczę z tym problemem, i nie wiem jak sobie zaradzić. I nie znam przyczyny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przemek
widze, że nie jestem sam :( mam identyczny problem jak daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milena
ja niestety mam ten sam problem i juz nie wiem co mam robic*/ a może lewatywa by pomogła? próbował ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marek
i co wiadomo co może by tego przyczyną ponieważ ja również mam podobny problem że po wypróżnieniu jeszcze przez 2-3godz mam mokry odbyt i muszę się pocierac póżniej jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antek
mi również przydaął by się odpowiedź na to ponieważ w takie ciepłe dni jak teraz to nie jestem w stanie przejść się przez godzinę po mieście by nie zrobiło mi się to co zostało wyżej opisane. Po 2,3 godzinach jak się nie podetrę to jakieś odparzenia murowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
Jest wiele przyczyn tego schorzenia m.in zespol jelita wrazliwego,candidoza,chlamydia trachomatis(odbytu)trudna do zdiagnozowania.......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
Zapomnialem dodac(tez wazne)......zabuzenia psychiczne.....ludzie ktorzy je maja czesto nie wiedza ze je maja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzejk
Ja podobnie jak przedmówcy tez mam problem z uciążliwym zapachem (smrodem) z odbytu, jest to mocno krepujace, od czasu gdy w 2006r wycieli mi woreczek zolciowy zaczal wlasnie narastać problem, ostatnio czyli jakies pol roku temu miałem wilka, również wycięto mi gulke i myslalem ze będzie wszystko ok, az nagle zapach powrocil, już nie wiem jak sobie z tym radzic, niech ktoś pomoze. Oczywiście nie mam zadnych boli ani pieczen (swedzen)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Załamany
Niestety, ja mam to samo i nie wiem jak sobie pomóc. Szczególnie chodzi mi o ten zapach bo ludzie myślą, że się nie myję bądź, że ciągle puszczam *bąki*, z tym się nie da żyć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Darek
Chłopaki problem jest widzę na początek spróbujcie bokserki żeby ptak miał luz bo się gotuje i to jest problem pocenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.