Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujący ból i duszenie w boku po laparoskopii pęcherzyka żółciowego


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem prawie miesiąc po usunięciu woreczka żółciowego metoda laporoskopową, diete lekkostrawną w zasadzie przestrzegam ( wyjątkiem są słodycze). Kilka dni po wyjściu ze szpitala zaczęło mnie kłuć w prawym boku. Ból ten przypomina kłucie, przy głębszych wdechach bardziej boli i pojawia się sporadycznie. Zaczynam się martwić bo, odczuwam od wczoraj mam uczucie duszenia w lewym boku, po oddaniu gazów w nocy przeszło mi, jednak po jedzeniu znowu zaczynam mieć takie uczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Takie dolegliwości raczej nie mają związku z przeprowadzonym zabiegiem usunięcia pęcherzyka żółciowego. Raczej te bóle mają charakter neuralgiczny czyli samoistnego podrażnienia nerwów międzyżebrowych. Oczywiście najlepiej jeszcze w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź, przyznam się szczerze, że przed samym zabiegiem i po nim bardzo często odwiedzałam to forum i dużo się naczytałam. Odnośnie moich dolegliwości chodzi mi o uczucie duszenia w lewym boku, dzisiaj odczuwam kłucie po lewej stronie zastanawiałam się czy to nie przypadkiem trzustka. Przyznam się, ze zaczynam troszkę panikować. Jutro wybieram się do lekarza rodzinnego i zobaczę co będzie dalej. Pytanko jeszcze czy jeśli te bóle mają charakter neurologiczny, czy można jakoś temu zaradzić i dlaczego pojawiają się po jedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×