Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szczepienie przeciw żółtaczce przed laparoskopią torbieli jajnika


Gość Aga, 26 l.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aga, 26 l.

Witam, czy przed laparaskopowym usunieciu torbieli jajnika nalezy zaszczepic sie przeciwko zoltaczce? I gdzie ewenutalnie mozna sprawdzic czy bylo sie kiedys szczepionym, poniewaz niestety gdzies zagubilam karte szczepien. I w jaki sposob nalezy przygotowac sie do zabiegu oraz czy nic nie szkodzi, ze termin mam ustalony na 5 dni przed dostaniem miesiaczki? Dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

czy przed laparaskopowym usunieciu torbieli jajnika nalezy zaszczepic sie przeciwko zoltaczce? - nie ma takiej potrzeby, gdyż każdy ośrodek zdrowia powinien zapewnic pełne bezpieczeństwo przed zakażeniem I gdzie ewenutalnie mozna sprawdzic czy bylo sie kiedys szczepionym, poniewaz niestety gdzies zagubilam karte szczepien. - ewentualnie w ośrodku zdrowia do którego Pani należy I w jaki sposob nalezy przygotowac sie do zabiegu - nie ma specjalnych zaleceń co do przygotowania do tego zabiegu oraz czy nic nie szkodzi, ze termin mam ustalony na 5 dni przed dostaniem miesiaczki? - nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aga, 26 l.

Witam, A mam jeszcze pytanie - niestety przed okresem pojawia sie u mnie plamienia kilkudniowe , czy takie plamienia ktore zapewne bede miec w trakcie laparoskopii nie beda przeszkadzaly w przeprowadzeniu zabiegu? Pytam poniewaz zastanawiam sie nad przesunieciem zabiegu i nie wiem czy jest taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×