Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Interpretacja wyników krwi przy porannym bólu nóg


Gość Jani 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie:) bardzo dokuczają mi nogi tzn. w czasie odpoczynku , wieczorem i rano odczuwam dziwny ból i muszę nimi poruszać , objawy ustępują gdy chodzę , jestem w ruchu . Chciałbym zapytać czy może mieć to związek z wynikami krwi które właśnie dziś odebrałem? Morfologia krwi (żyła) Leukocyty 7,1 tyś/ul Erytrocyty 5,32 mln/ul Hemoglobina 16,2 g/ dl Hematokryt 46,0% MCV 86,5 fL MCH 30,5 pg MCHC 35,2 g/dl płytki krwi 191 tyś/ul LYM % 51,1% MXD % 13,1% NEUT% 35,8% LYM# 3,6 tyś /ul MXD# 0,9 tyś/ul NEUT# 2,6 tyś/ul RDW_ SD 40,2 fL RDW_CV 12/4 % PDW 17,1fL MPV płytki krwi 12,2fL P_LCR płytki krwi 42,7 % Biochemia Potas 4,0 mmol/l Sód 140 mmo/l Cholesterol całkowity 239mg/dl HDL cholesterol 47 mg/dl LDL cholesterol 147 mg/dl Tróglicerydy 226 mg/dl Glukoza 89 mg/dl Uprzejmie proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

W tych wynikach raczej nie ma jakiś niepokojących nieprawidłowości. Oprócz podniesionego poziomu cholesterolu całkowitego oraz trójglicerydów wyniki są w normie. Podniesiony poziom cholesterolu nie ma wpływu na Pana objawy. Być może takie objawy są związane z chorobą reumatoidalną albo jakąś neuralgią. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×