Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bardzo silny ból kciuka po odcięciu nerwów


Gość sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 11 lat boli mnie kciuk blisko paznokcia..., przeszlam 4 operacje, wycinano mi rzekome nerwiaki, po kazdej jednak operacji, bylo coraz to gorzej, bol przeraźliwy, przeszywający, kłujący, jakby prąd przechodzacy ogarnial mój palec, w momencie jak tylko dotknęłam jednego, coraz to większego miejsca, nawet woda lecąca po nim , powodował ból...Nikt nie byl w stanie mi pomoc, każdy z lekarzy umywał ręce, mowiac,ze zrobil wszystko co w jego mocy... W parcy,na lekcji wf-u , zostalam uderzona w ten palec i w to wlaśnie bolące miejsce...od miesiaca jestem na L-4.Lekarz, do ktorego sie udalam , zaproponował odnerwienie palca..., konajac dosłownie z bólu ( bo bolał mnie juz samoczynie, bez dotyku), zgodziłam sie bez namysłu.Cieszyłam sie, mimo tego,ze nie bede miała czucia w palcu, nie bede odczuwała pzrecież bólu...i to mnie popchnęło do podjecia decyzji na TAK... Wczoraj przeszłam operacje , odcięto mi nerw... Poszyto w środku i na zewnatrz...Znieczulenie zeszło, nie czuję ok 3/4 kciuka , jednak to , co mnie przeraziło najbardziej, to, to że NADAL CZUJĘ TEN PRZESZYWAJĄCY BÓL - TAKI JAK ZWYKLE, nic mniejszy!!!!!!!! JESTEM załamana, dzwoniłam dzis do mojego lekarza, ktory mnie operował, opowiadajac mu o bólu, ktory nadal JEST !!! jestem na ciągłych środkach przeciwbolowych, nie czuję miejsca , gdzie są szwy-tam nic mnie nie boli, mam tylko mrowienie w tym palcu, a ból ktory utrzymywal sie od 11 lat JEST NADAL.... Lekarz twierdzi,ze to niemozliwe, ze nerwy zostal odciety, ze to co mowie, to wbrew medycynie...Rozumiem jego tok myślenia, ale czuje INACZEJ, zwijam sie z bólu, a rękę mam niesprawną...CO MAM ROBIC?? Błagam o pomoc !!!prosze o radę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwio. Mam bardzo podobny problem, tyle tylko, że dotyczy palca wskazującego. Byłem już u neurologa, neurochirurga którzy skierowali mnie do poradni naczyń. Już myślałem że pozbędę się bólu, ale nic z tych rzeczy. Chirurg naczyń po badaniu USG Doppler stwierdził że nie jest to żadne schorzenie natury naczyniowej i odesłał z powrotem do neurologa. Chciałbym się dowiedzieć, czy i w jaki sposób rozwiązałaś swój problem. Będzie to dla mnie bardzo pomocne, gdyż na początku maja mam wizytę u neurologa. Pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×