Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wybrzuszenie nad kością śródręcza po urazie ręki


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry. W połowie listopada 2010 roku, uderzyłem mocno w worek treningowy bokserski.Nie zgłosiłem się wtedy do lekarza. Dłoń prawej ręki bardzo spuchła, zrobiło się zaśinienie i bardzo bolała.Po około 4 tygodniach przestało boleć, tylko 3 kość śródręcza przesuneła się do tyłu, a na śródręczu nad tą kośćią zrobiło się takie wybrzuszenie. Po około 3 miesiącach poszedłem do lekarza, zrobili mi prześwietlenie, które wykazało, że jest to stare złamanie z obecną prawidłową przebudową kostną.Ręka nie wymagała ponownego nastawiania, ponieważ kośc sama się zrosła i nastawiła. Na karcie informacyjnej lekarz napisał, że jest to stare złamanie,nieznacznie obrzęknięta i powiększona głowa III kośći śródręcza prawego. Kolejną wizytę mam w maju 2011 roku. Moja mama pracuje w tym szpitalu i rozmawiała z panią doktor chirurg. Pani doktor powiedziała, że jej się to nie podoba i że to może być rak. Niepokoję się co to może być. Dzisiaj ta dłoń już mnie nie boli, lecz to wybrzuszenie cały czas jest. Bardzo proszę o odpowiedz i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×