Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bardzo mocne bóle ręki po zastrzykach przeciwbólowych


Gość Iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Niedawno odebrałam wyniki prześwietlenia kręgosłupa. Opis wygląda następująco: Lewostronna skolioza kręgosłupa lędźwiowego z jego rotacją. Zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach trzonów w postaci osteofitów. Trzony kręgowe prawidłowej wysokości. Przestrzenie międzykręgowe prawidłowej szerokości. Miałam wykonane również prześwietlenie stopy - opis: Zmiany zwyrodnieniowo-zapalne w stawie śródstopno-palcowym palucha stopy lewej - pogrubiała, z przebudową sklerotyczno-torbielowata głowa 1-ej kości śródstopia, sklerotyzacja podchrzęstna i zaostrzenia krawędzi powierzchni stawowej podstawy bliższego paliczka palucha. Ostroga kości piętowej lewej. Dokuczał mi dość mocny ból stopy. Lekarz przepisał mi zastrzyki przeciwbólowe Diprophos i Lignocainum hydrochloricum wzf 2%. Leki te pozwoliły mi pozbyć się dokuczającego bólu w stopie. Niestety od momentu ich podania zaczęła mnie bardzo boleć prawa ręka. Ból jest tak ogromny, że uniemożliwia mi on wykonywanie codziennych czynności. Ręka boli mnie na całej długości, jednak najbardziej dokuczliwy ból dotyczy przedramienia oraz barku. Biorę ketonal - nie pomaga. Zastrzyki wykonywane z w/w przeze mnie leków nie pomagają. Bardzo proszę o poradę, w jaki sposób mogę poradzić sobie z bólem ręki? Leki? Operacja? Bardzo proszę Pana Doktora o pomoc. Iwona (53 lata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×