Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pleców, kłucie w mostku i pępku po posiłku, kłucie w kościach


Gość Ulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mój problem przedstawia się następująco*otóż zaczęło się od bulgotania i skurczy w prawym dole brzucha(koło jajników),jakies 3 tygodnie temu.Miałam robione USG podbrzusza,które poza kamieniami w nerkach nie wykazało nic.Na dzień dzisiejszy sytuacja jawi się tak* - ciągły ból w dolnej lewej częsci pleców(nerka?), - kłujący ból po posiłku w mostku i pępku, - ciagły ból w prawej stronie pleców(ostatnie trzy żebra), - bolące obojczyki, - sporadyczne kłucie w posladkach, - sporadyczne kłucie w kosciach, Generalnie od szyji do biodra pobolewa mnie wszystko.Miewam nieraz problemy trawienne,które niwelował Bioprazol.Niestety już *nie działa*. Do specjalistów mam terminy umówione dopiero na kwiecień-maj,jutro odbieram wyniki morfologii i moczu.Dodam jeszcze ze około tygodnia temu miałam cztery dni cos jakby kołatanie serca. Jestem przerażona tym co się dzieje w moim ciele bo do tej pory byłam okazem zdrowia.Nie palę,alkohol spożywam umiarkowanie.Nikt w rodzinie w choruje na choroby przewlekłe(typu cukrzyca),jedynie dziadek zmarł na raka płuc.Proszę o jakąkolwiek ogólną opinię.Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×