Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Patryk z Krakowa

Guz na żołędziu penisa naczyniakiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk z Krakowa
Mam problem ponieważ na żołędziu po prawej stronie mam guzek.Mam go już kilka lat..wielkość ok 0.5cm . jest ciemniejszy od żołędzia i jest wypukły. podczas wzwodu się powiększa. byłem u lekarza który stwierdził ze to naczyniak i żeby nic z nim nie robić, jednak mnie to denerwuje i chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś sposoby na usunięcie jego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Naczyniaka można usunąć chirurgicznie. Nie wiem czy był Pan z tym problemem u chirurga. Dobrze, aby przyjrzał się zmianie i podjął decyzję o leczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk z Krakowa
...może ktoś polecić jakiegoś dobrego lekarza,który mógłby sie tym zająć...lub adres jakiejś prywatnej kliniki?...z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomasz
Mam to samo Patryk. Jeśli możesz, to jakoś może napiszesz do mnie i porozmawiamy o tym problemie. Czy już zdecydowałeś się na jakiś zabieg??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk z rk
hej,no nic jeszcze...ale wciąż mnie to denerwuje. lekarz powiedział żeby nic nie robić i czekac ąż sie powiększy i ewentualnie wtedy pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.