Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dźwiganie przy żylakach odbytu


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam 27 lat i ogromny problem stwierdzono u mnie jakiś czas temu żylaki odbytu. W tej chwili wyczuwalny jest jeden na zewnątrz. Problem się bardzo nasilił myślę że przez moją pracę do której dojeżdżam 3 godziny a potem 12 godzin jestem praktycznie cały czas na nogach. Potem powrót do domu 2 godziny bo to już pora nocna i nie ma korków. Lekarz twierdzi że żylak nie jest gotowy do usunięcia jest zbyt mały. Bardzo mi dokucza ból w pracy, nastąpiło nawet dwukrotne pęknięcie podczas wypróżniania. W związku z tym mam pytanie jak to wszystko pogodzić. Boję się iść na zwolnienie, ale ja przecież nie udaję niczego, ale strach przed zusem jest większy:) są dni kiedy nie da się wytrzymać stosowałam czopki, ale wydaję mi się że to wszystko przez mój tryb życia najpierw kilka godzin siedze w busie jadąc do pracy a potem 12 ciężko pracuje dźwigam bo to praca w hipermarkecie. Jak długo trwa takie leczenie które by pomogło na dłużej i czy praca w takim trybie mając żylaki ma sens, bo jak wiadomo zdrowie ma się jedno i trzeba szanować. Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×