Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie pod żebrem po przebudzeniu nasilające się przy leżeniu


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Witam, jakieś 3 lata temu obudziłam się w nocy z wyraźnym *pieczeniem* pod lewym żebrem. Od tamtego momentu tak jest prawie zawsze. Budzę się w nocy, lub wcześnie rano z takim pieczeniem. Na początku myślałam, że to minie, dlatego próbowałam o tym zapomnieć. Ale ostatnio wyraźnie daje mi popalić. Byłam z tym u lekarza, jednak pani doktor powiedziała, że to nic takiego. Dodała, że spowodowane jest to moją asymetrią przez co lewe żebra są bardziej odstające od prawych. I że to najprawdopodobniej (!) minie za parę lat. Nie bardzo mi to odpowiada, ponieważ pieczenie jest nie do zniesienia. Dodam, że trochę ustępuje gdy wstaję, a nasila się, gdy leżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie piecze ale mam jakąś dziwną klatkę piersiowią, lewa strona ma takie wybrzuszenie a prawa nie ma, dziwnie to wygląda, nie jest zauważalne dla innych ale jak się przyglądam z góry na klatkę piersiową to jest to dość widoczne, niewiem czy mam jakieś problemy z klatką piersiową czy za dużo żeber czy co, pamiętam że kiedyś dostałem skierowanie od lekarza na zajęcia korekcyjne bo powiedział że mam skrzywienie boczne kręgosłupa czy coś takiego czy skrzywienie boczne klatki piersiowej, ale nie chciało mi się uczęszczać na te zajęcia, może to jest związane z tym właśnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Dawid ja mam to samo (tak jak napisałam) i też mi powiedziano, że jest to skrzywienie boczne (czy jakieś tam) kręgosłupa. W związku z tym mam jedną nogę dłuższą od drugiej. Doktor powiedziała, że za parę lat to się unormuje. Tylko to pieczenie wydaje mi się z innego powodu, dlatego czekam na odpowiedź dotyczącą mojego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×