Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból nogi od kolana w dół przy żylakach i zwyrodnieniu stawów


Gość maria

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry mam 65 lat od kilku miesiecy,strasznie boli mnie lewa noga,cierpie na zwyrodnienia stawów,mam też żylaki,od czasu do czasu biorę zaszczyki dostawowe w kolana,noga bardzo boli od kolana w dół ciężko mi chodzić bóle mnie atakowały po przejściu około 200 metrów,a teraz nawet jak chodzę po mieszkaniu to bóle są nie do wytrzymania,mam spore żylaki,kolana też nie są rewelacyjne...dziś miałam zaszczyk dostawowy,noga nie bolała połowę dnia,a teraz znów boli co to może być? czy to bolą żyły? czy kolano? bo już sama nie wiem ból jest okropny dodam że mam do usunięcia migdały czy to może być powiązane jedno z drugim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić co może być powodem aż tak silnych dolegliwości bólowych. Bóle mogą się nakładać i być związane i z układem krwionośnym i ze zwyrodnieniem stawów. Zapewne bóle nie mają nic wspólnego z usuniętymi migdałkami. Radziłbym najpierw operacyjnie wyleczyć żylaki kończyn dolnych, a następnie jeśli zwyrodnienie stawów kolanowych są duże zastanowić się nad endoprotezoplastyką tych stawów. Oczywiście wspólnym leczeniem powinien zając się chirurg naczyniowy oraz ortopeda i oni w tym względzie powinny podjąć jakieś postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×