Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kręgosłupa, kości i słabość mięśni w młodym wieku


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 21 lat, od kilku lat strasznie bolą mnie kości, czy to rąk, czy nóg, a najbardziej kręgosłup w dolnej jego części. Nie moge zbyt długo spać, ponieważ budze sie z bólem, pomaga siedzenie. Nie moge też zbyt długo stać, ponieważ boli wtedy cały kręgosłup. Mam też słabość mięśni, czuje się słabiej niż mój 70 letni dziadek, on przenosi pralkę, a ja nie moge jej ruszyć, mimo że zawsze ćwiczyłem, a on ma dawno to za sobą. Młodsi nierozwinięci gimnazjaliści są silniejsi, grając w piłke nożną nie moge dokopać do połowy boiska, tak ciężka jest dla mnie ta piłka, a kiedy *główkuję* to raz dostałem wstrząsu mózgu. Taka słabość całego ciała. Mam też rozstępy na łydkach, udach, biodrach, a jestem bardzo chudy (tak samo jak byłem kilka lat temu, tak jakbym sie nie rozwijał, mam problemy z biegunkami, zwieraczami, ogólnie siłą wszystkich mięśni, nie tylko tych co można ćwiczyć). Ważę niby w normie bo 60kg przy 180cm wzrostu, ale górna połowa ciała jest bardzo płaska, delikatna. Jakby i kości i mięśnie się nie rozwinęły, a jeszcze to wszystko boli. Mam też zawsze niski potas w krawi i trudno mi go uzupełnić, a łatwo stracić.Troszke podwyższone ciśnienie (150/95, 140/90). Mam też duże problemy z opanowaniem stresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×