Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zakrzywienie penisa i prawidłowy wzrost u nastolatka


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mam prostego penisa ,tylko zmienia kierunek na lewo i nie chce poziomo wyprostować się to mam problem jakiś z penisem? Będzie to szkodliwe ? Najlepiej daję panu link (rysunek w paincie ). Tak wygląda: http://img703.imageshack.us/i/fdsafaf.jpg/ Zgrzytam zębami.Czy posiadam pasożyty w brzuchu? Mam 16 lat .Wzrost 172.Rozmiar moich butów jest 46.Czy na ten wiek nie jestem za niski? Ćwiczę na siłowni,ale ćwiczenia które obciążają kręgosłup likwiduję z planu lub zmniejszam ich ciężar.Też się rozciągam kręgosłup,nogi.Czy to też ma jakiś wpływ(rozciąganie kręgosłupa) Czy będzie potrzebny mi Hgh(hormon wzrostu)? Czy NFZ funduje kurację hormonu wzrostu? Czy jest szkodliwy dla zdrowia i w jakim stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam prostego penisa ,tylko zmienia kierunek na lewo i nie chce poziomo wyprostować się to mam problem jakiś z penisem? Będzie to szkodliwe ? - raczej nie zauważam w tym żadnej nieprawidłowości Zgrzytam zębami.Czy posiadam pasożyty w brzuchu? - wątpię, prawdopodobnie ma to podłoże psychiczne Czy na ten wiek nie jestem za niski? - nie Czy to też ma jakiś wpływ(rozciąganie kręgosłupa) - bardzo niewielki Czy będzie potrzebny mi Hgh(hormon wzrostu)? Czy NFZ funduje kurację hormonu wzrostu? Czy jest szkodliwy dla zdrowia i w jakim stopniu. - kompletnie nie masz wskazań do takiego leczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 14 lat i mam problem z penisem. Podczas wzwod mam jakies 15cm ale moj penis do polowy jest prosty zas po polowie skreca mi dosc mocno na lewo. co mam z tym zrobic wstydze sie o tym powiedziec rodzicom.nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×