Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uszkodzenie słuchu przy zmiennym natężeniu dźwięków


Gość Roman

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam pytanie czy osoby które dalej siedzą np od głośników to słyszą mniej głośniej niż Ci co siedzą przy nim? I ci uszkadzają sobie słuch? Pytam się bo pani puszcza w klasie laptop z głośnikami głośno. ja siedzę najdalej w ostatniej ławie a nawet się odsuwam .Czy uszkodzi mi się słuch (jest większe natężenie gdy siedzę na samym końcu czy mniejsze) ? Czy słuch w ciszy regeneruje się i wraca do normy? Mam lekkie szumy czasem.Czy są one szkodliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam pytanie czy osoby które dalej siedzą np od głośników to słyszą mniej głośniej niż Ci co siedzą przy nim? - tak I ci uszkadzają sobie słuch? - bardziej są narażenie na uszkodzenie słuchu Pytam się bo pani puszcza w klasie laptop z głośnikami głośno. ja siedzę najdalej w ostatniej ławie a nawet się odsuwam .Czy uszkodzi mi się słuch (jest większe natężenie gdy siedzę na samym końcu czy mniejsze) ? - proszę się nie obawiać, na pewno nie uszkodzisz sobie słuchu, im dalej od głośników tym mniejsze narażenie na uszkodzenie słuchu Czy słuch w ciszy regeneruje się i wraca do normy? - tak Mam lekkie szumy czasem.Czy są one szkodliwe? - niewielkie, nie wywołujące drażliwości nie są szkodliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×