Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i osłabienie ręki po złamaniu


Gość Kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Miałem złamaną lewą rękę w połowie września. Było to złamanie zamknięte. Gips nosiłem przez miesiąc. Do dziś, ręka mnie boli, jest osłabiona, czuć w niej taki *niepokój*. Zdjęcie rentgenowskie miałem robione w dniu złamania, po złamaniu i miesiąc później. Lekarz widział zdjęcia i na nich nic nie wyszło, ponoć dobrze się zrosło. Jak wyleczyć ten *niepokój* i osłabienie ręki ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku zalecane jest leczenie rehabilitacyjne. Trzeba w tej sprawie skonsultować się najlepiej z poradnią rehabilitacyjną. Tam lekarz rehabilitacji zadecyduje o ćwiczeniach rehabilitacyjnych oraz odpowiednich zabiegach rehabilitacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elzbieta  z  USA

Rok temu moja mama pojechala do szpitala do Reska Zachodnio Pomorskie ze zlamana reka przeswietlenie wykazalo pekniecie w trzech miejscach i lekarz zalorzyl jej deseczke nie pod opadajaca reke tylko na wierzch dloni iwyslal do domu na drugi dzien znowu pojechala do szpitala z wielkim bolem drugi lekarz terz nie zlorzyl reki tylko wlorzyl w gips i powiedzial ze ta reka czyli lewa i tak nie bedzie jej potrzebna Bardzo dokucza jej bol bo dlon nie jest prosta tylko krzywa na zewnatrz w litere V miala rehabilitace ale to nic nie pomoglo w jaki sposob mozna jej pomuc zeby juz nie czula tego bolu Moze pan mi doradz w jaki sposob mozna mojej mamie pomoc zeby choc czesciowo zmniejszyc bol z gury serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×