Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból z prawej strony brzucha tuż pod żebrami


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

mam to samo , boli mnie od roku co jakis czas,,, nigdy nie mam czasu iść do lekarza... ból jest miejscowy jakby ktos mi wbijał igłe w tym miejscu...do tego dochodzą trudności z oddychaniem... nie mogę złapać oddechu bo zaczyna boleć. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boli mnie z prawej strony pod żebrami już od około 3 lat. Usg nic nie wykazuję. Nerki czyste. Jest to kłucie ale nie cały czas. Np ukłuje i dwie minuty spokój, póżniej znowu. Sa dni kiedy sie to nasila ale nie boli aż tak żeby doprowadzało do łez. Aczkolwiek niepokoje się bo nie mam pojęcia co to może być. Może badanie odbytnicze by coś pomogło ale jego też się boję. Mam 22 lata i statystyki mówia że na raka jelita grubego to nie mam co liczyć. Mam taką nadzieję. Nic innego do tego bólu nie dochodzi. No może tylko tyle że w dniach gdy boli skóra jest napięta, naciągnięta wręcz. Dziwne uczucie. Macie jakieś propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystepuje u mnie ucisk i kłucie w prawym podzebrzu, brak objawu murphiego i blumberga po tej stronie proba helmonskiego takze ujemna, nie boli przy macaniu i uciskaniu, czasem kluje mocniej czasem mniej, czy moze to być zwiazane z wiezadlami miedzyzebrowymi bo wydaje mi sie ze bol bardziej znajduje sie w zebrach niz pod nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłam dziś niewiele, a występuje u mnie ostry był pod żebrami. Jakby ktoś mnie kuł. Mam trudności ze złapaniem oddechu bo boli, a jak się śmieje z bólu zły do oczu mi napływają. Mam dopiero 15 lat i naprawdę się boje, że to coś poważnego :*(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×