Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Ból z prawej strony brzucha tuż pod żebrami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Jak w temacie. Nie wiem czym to może być spowodowane. Ból jest lekki aczkolwiek niepokojący. Mam 18 lat. Dużo zjadłem (święta) i myślę, że może mieć to wpływ na to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Zrób sobie dietkę w dniu jutrzejszym to zobaczysz jak będziesz się czuł. Pewnie przesadziłeś:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość megdana
To masz problem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Medyk Józef
Megdana to ty masz problem, ale nie martw się - twój problem nie dotyczy twoich nóg. :) Boli cie gościu trzustka - nie przesadzaj z jedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość emma
z Prawej strony to raczej wątroba, gdyby z lewej to trzustka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maniek
mam to samo , boli mnie od roku co jakis czas,,, nigdy nie mam czasu iść do lekarza... ból jest miejscowy jakby ktos mi wbijał igłe w tym miejscu...do tego dochodzą trudności z oddychaniem... nie mogę złapać oddechu bo zaczyna boleć. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość róża
boli mnie z prawej strony pod żebrami już od około 3 lat. Usg nic nie wykazuję. Nerki czyste. Jest to kłucie ale nie cały czas. Np ukłuje i dwie minuty spokój, póżniej znowu. Sa dni kiedy sie to nasila ale nie boli aż tak żeby doprowadzało do łez. Aczkolwiek niepokoje się bo nie mam pojęcia co to może być. Może badanie odbytnicze by coś pomogło ale jego też się boję. Mam 22 lata i statystyki mówia że na raka jelita grubego to nie mam co liczyć. Mam taką nadzieję. Nic innego do tego bólu nie dochodzi. No może tylko tyle że w dniach gdy boli skóra jest napięta, naciągnięta wręcz. Dziwne uczucie. Macie jakieś propozycje??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ags
a moze to nerw sie usdowil lub nerwica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
mam to samo od 2 dni przy wiekrzym oddechu odczuwam ból przypominajacy klucie igła mama mi gadala ze to moze byc napuchniety jakis woreczek.. cos z watraby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Norbert
mam to samo . gdzie odpowiedz??????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lukasz
wystepuje u mnie ucisk i kłucie w prawym podzebrzu, brak objawu murphiego i blumberga po tej stronie proba helmonskiego takze ujemna, nie boli przy macaniu i uciskaniu, czasem kluje mocniej czasem mniej, czy moze to być zwiazane z wiezadlami miedzyzebrowymi bo wydaje mi sie ze bol bardziej znajduje sie w zebrach niz pod nimi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olcia
Zjadłam dziś niewiele, a występuje u mnie ostry był pod żebrami. Jakby ktoś mnie kuł. Mam trudności ze złapaniem oddechu bo boli, a jak się śmieje z bólu zły do oczu mi napływają. Mam dopiero 15 lat i naprawdę się boje, że to coś poważnego :*(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.