Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból żołędzi penisa przy dotyku


Gość arek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisałem kiedyś o moim problemie i mam pytanie do specjalisty o dobrą radę byłem wczoraj w gabinecie u urologa z moim problemem mianowicie miałem zrost skury na górnej części żołędzia lekarz za pomoca skalpela usunoł mi ten zrost smarujac żoładz żelem znieczulajacym ... powiedziałem mu że to nie jest tylko jeden problem mówiłem lekarzowi też że mnie boli przy dotyku a on mi powiedział że to powinno ustąpić zalecił mi moczenie przez kilka dni w rivanolum ... mój problem jest jeszcze taki że mi w stanie spoczynku penis sie marszczy też mu o tym powiedziałem ale jakoś nic mi na to nie zalecił .... moje pytanie brzmi czy to normalne że mnie boli bo nigdy wcześniej nie był dotykany i że może być nadwrazliwy na dotyk co z tym zrobić czytałem na forum że trzeba go przyzwyczaić do dotyku czy to prawda czy nie proszę o odpowiedż profesjonalisty w tej dziedzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie brzmi czy to normalne że mnie boli bo nigdy wcześniej nie był dotykany i że może być nadwrazliwy na dotyk - tak właśnie może być, zapewne żołądź jest przewrażliwiony z uwagi na ciągłe jego pokrycie napletkiem że trzeba go przyzwyczaić do dotyku czy to prawda czy nie proszę - myślę, że samoistnie dojdzie do tego, że zgrubieje skóra na jego powierzchni i zmniejszy się reakcja na dotyk, jednak trwa to bardzo długo miesiącami, trzeba spokojnie czekać i jakiekolwiek ćwiczenia w tym względzie nie mają sensu, to musi nastąpić samoistnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 16 lat i zauważyłem ze przy dotykaniu boli mnie żołądź trochę się przeraziłem gdyż ja sam mogę ściągnąć napletek ale tylko gdy jest w spoczynku jednak nawet gdy stoi inna osoba jest wstanie go osunąć bez problemu. Myślałem ze powodem może być częsta masturbacja ostatnio miałem operacje nogi i podłączono mi cewnik pielęgniarz zdziwił się jak powiedziałem mu że boli mnie gdy dotyka ale jedyne co powiedział to to że jest podrażniony i tak jakby było to normalne nie wiem co moge z z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×