Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przeskakiwanie w kręgosłupie po plastyce tylnej krocza


Gość agusia

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam w grudniu ta plastyke (powod wypadanie odbytnicy). po 2 tyg od operacji chcialam troche pocwiczyc bo czulam sie przez ten zabieg tak jakbym miala caly sztywny,naciagniety od szyjnego do piersiowego) jakby naprostowany (a ja od dziecka mam skolioze lewoboczna i piersiowa)a plecy jakby zwezone.1.dlaczego tak sie stalo?boje sie wykonywac wieksze ruchy od tego czasu caly czas mi cos przeskakuje w kregoslupie to znaczy nie moge sie polozyc na boku tylko prosto. bo jak na boku to zaraz uczucie strzelania i wypychania kregow. i nerwy uderzaja nawet na glowe... to wszystko dziala na cale cialo. 2.Czy jest pan pewien ze gdy szwy znikna z mojego organizmu(rozpuszczalne wewnatrz to automatycznie odzyskam moj dawny kregoslup i te wszystkie objawy znikną i bedzie wszystko wporzadku? na rtg nie bylo zadnych zmian tyle co wykazalo moje skrzywienie i rotacje(ale ja nigdy tej rotacji nie odczuwalam ,a teraz dzieja sie okropne rzeczy(caly czas atakowana przez kregoslup,nie umie sie normalnie poruszac swobodnie bo te objawy sa straszne)3. czy jak szwy znikna to automatycznie miesnie krocza zluzują a kregoslup moj bedzie swobodny i kregi przestana robic takie oddzialywania?dlaczego narazie ta sie dzieje?4.czy odzyskam normalna ruchomosc i moje poszczegolne odcinki kregoslupa i miesnie przykregoslupowe przestana reagowac tak?Nigdy nie mialam problemow z kregoslupem a od tej operacji juz jakos dziwnie sie czulam za zbyt wyprostowana a po moich cwiczeniach takie objawy ,jednakze ja zawsze bylam ruchliwa cos robilam szybko moj kregoslup byl gietki nie mialam takich reakcji.5.Czy wszystko napewno wroci do normy, czy te miesnie popuszcza i odciążą cialo?bo poki co na to sie nie zapowiada.prosze o szybka odpowiedz.mam 22 lata a czuje sie jakbym byla starsza panią po 80stce.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×