Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podwyższona temperatura, zawroty i ból głowy przy nerwicy


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie Opisze swoją dolegliwość Zaczęło się to na 2 roku studiów, czyli 7 lat temu, od bólu brzucha. Trwa to do tej pory z przerwami. Dokładnie to mnie boli zaraz kolo pępka po prawej stronie. Podawano mi środki grzybobójcze myśląc ze to grzybica układu pokarmowego. Miesiąc temu zauważyłem na języku bąble. Po wizycie u laryngologa dowiedziałem się ze są to pleśniawki spowodowane wyjałowieniem układu pokarmowego. Dostałem roztwór do płukania i witaminy. Trzy tygodnie temu po wypiciu kawy dostałem wysokiego ciśnienia i pulsu 173/84 puls 98. Od tamtego momentu zaczęło się ze mną coś dziać niedobrego. Cały dzień kręci mi się w głowie i to codziennie, boli mnie tez czasami głowa, mam podwyższoną temperaturę miedzy 36.8 &#8211* 37.2, czasami łzawią mi oczy. Mam zimne ręce i stopy. Zdarza się ze w nocy nie mogę spać, przechodzą mi po plecach ciarki. Dodam ze jestem osobą nerwową i każdy mi to mówi nawet lekarze. Wyniki krwi i moczu nic nie wykazały niepokojącego, EKG tak samo oprócz wysokiego pulsu sięgającego nawet 114, robiłem kolonoskopię i gastroskopie też niż nie wykazały. Badanie usg też jest ok. Badanie w kierunku lamblii też ok. Pasożytów w kale też nie stwierdzono. Pytanie moje brzmi czy to może być Nerwica? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy oczywiście mogą być związane z nerwicą. Jednak radziłbym dokładnie zdiagnozować powód zbyt dużego pulsu oraz nadciśnienia krwi. Trzeba w tej sprawie skonsultować się z kardiologiem. Może konieczne okaże się badanie holterowskie i np. ECHO serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×