Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Infekcje dróg moczowych przy podwójnym moczowodzie


Gość joanna~~

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joanna~~

Witam, od 4 miesięcy borykam się z problemem z nerkami, mam podwójny moczowód po prawej stronie. Zaczęło sie wszystko od kolki nerkowej kiedy trafilam na ostry dyżur,tam w usg wykazano,że w nerkach znajduje sie bardzo dużo pisaku,szczególnie w prawej nerce oraz zwłuknienia nerek. W badaniu moczu pojawiła się spora ilość krwinek białych,czerwonych oraz podwyższony poziom białka. dostalam antybiotyk,poniewaz stwierdzono infekcje drog moczowych. niestety nie przynosil on rezultatu i po tygodniu wylądowałam na oddziale nefrologii z gorączką,bolami w okolicach nerek,czestym oddawaniem malych ilości moczu. Posiew moczu nic nie wykazał. Stwierdzono cewkowo-śródmiąższowe zapalenie nerek. Od tego czasu ciągle miewam infekcje nerek i dróg moczowych. Teraz przechodziłam grypę,ktora ustąpila-niestety pojawil sie okropny bol nerek gl prawej,temperatura,nudnosci i ogolne zle samopoczucie.. szukam jakiegoś dobrego rozwiązania... P.S. o czym świadczą te zwłuknienia ? czy te infekcje są spowodowane podwójnym moczowodem a jeśli tak to co z tym można zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym świadczą te zwłóknienia ? - zwłóknienia świadczą o przebytych stanach zapalnych czy te infekcje są spowodowane podwójnym moczowodem a jeśli tak to co z tym można zrobić ? - te infekcje, skoro nie ma zastoju moczu w miedniczkach nerkowych nie mają nic wspólnego z podwójnym układem moczowodowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×