Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Utrzymujące się wysokie tętno po wysiłku fizycznym


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. Wiec pokoleji .Od pewnego czasu zaczelem cwiczyc na orbitreku tak od 2 tyg.. Dodam od dluzszego czasu chodze na silownie. Zauwazylem ze po treningu na orbitreku moje tetno nie spada do mojej normalnej wartosci (75-88) . Taka wartosc podalem dlatego ze pani doktor kardiolog po przeprowadzeniu badan (EKG, Holter - wszystkie wyniki bardzo dobre) stwierdzila ze taka moja uroda. Dzis np. skonczylem trening po 14 ,a o godz. 20 moje tetno wynosilo 100- 115. Czy to jest normalne ze przez taki okres czasu moje tetno jest tak wysokie ? Czy jest to objaw jakies choroby po mimo ze wszystkie badania mam wporzadku? Co pan sadzi o tym zjawisku? Prosze o szybka odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest normalne ze przez taki okres czasu moje tetno jest tak wysokie ? - raczej tętno w przeciągu krótkiego czasu powinno wracać do normy Czy jest to objaw jakies choroby po mimo ze wszystkie badania mam w porzadku? - jeśli kardiolog po wszystkich badaniach stwierdził, że tak może być to zapewne nie jest to powód do niepokoju Co pan sadzi o tym zjawisku? - zjawisko dość niepokojące i wymagające obserwacji i częstych kontroli u kardiologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje ci zmienić kardiologa.A piszę o tym ,bo miałam w ostatnim półroczu robione dwa razy echo serca, u dwóch rożnych lekarzy. W pierwszym badaniu wyszło wszystko ok, a w drugim niedomykalność zastawki mitralnej Ja również mam często wysoki puls i to nawet w stanie spoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×