Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Punktowy ból pod jądrami i pieczenie w ujściu cewki moczowej przy zapaleniu dróg moczowych


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę, gdyż mam problem z jądrami i nie tylko, od pewnego czasu, a dokładniej od 2 tygodni. Zaczęło się od dziwnych bólów jąder, dwa tygodnie temu, zdecydowałem pójść z tym do lekarza. Po kilku wizytach u chirurga, zdiagnozowano u mnie zapalenie dróg moczowych (pieczenie w prąciu). Przepisano mi antybiotyk (proxicil) oraz Lacidofil. Przez 3 dni brałem go co 12 godzin, potem przez 4 dni co 24, gdyż miałem bóle brzucha po zażywaniu tego antybiotyku. Po tygodniu, miałem wizytę u urologa. Po zbadaniu penisa (dotykowo), jąder oraz prostaty, lekarz ustalił, że mam lekkie zapalenie prostaty. Przepisano mi czopki (Dicloberl 10 czopków). Do tej pory wziąłem 3, gdyż miałem powazne problemy z żołądkiem, i niejak nie mogłem się przemóc by wziąść te czopki (dla mnie jest to nieprzyjemne uczucie). Bóle jąder i pieczenie w prąciu na jakiś czas ustało/zmniejszyło się, ale od 2 dni znów powróciły. Czy te 7 czopków starczy by wyeliminować te bóle. Czy faktycznie jest to zapalenie prostaty? Miałem 2x badania moczu (1 skierowanie w.s podejrzenia zapalenia dróg moczowych, 2 przedwczoraj podczas wizyty w szpitalu gdyż miałem poważny ból brzucha - przez antybiotyk który podobno podrażnił mi żołądek). W pierwszym badaniu wyszło wszystko pozytywnie, w drugim że mam nieliczne ilości bakterii, reszta w normie). Badanie krwi które miałem robione w szpitalu również wykazało że jest wszystko w normie ( jedynie cukier jest o 5 ponad progiem [105]). Ból jąder jest punktowy, jakby kłujący, odczuwam również pieczenie w ujściu cewki moczowej. Czy jest to poważne. Czy znów powinienem udać się do lekarza, czy powinienem to przeczekać i wykorzystać czopki do końca? Dodam że mam stulejkę, ale jak okreslono niecałkowitą, i jedynie we wzwodzie nie można do końca ściągnać napletka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×